Tancerze erotyczni

Kiedy jest się świadkiem lub świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, ale i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie może wszak upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi także być odpowiednioodpowiednio ubrana, bo poza młodymi to ona będzie także w centrum sugestie. Poza tym koniecznością świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ich charakter zależy głównie od tego, w jak sposób preferują bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski może być zwykła domówka. Ale może też być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w większości przypadków pojawiają się tancerze erotyczni. Na 100 procent nie jest to zasada, jednakże w dużej liczbie przypadków tak obecnie jest, że striptiz męski przeprowadza się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Natomiast to bardzo ciekawe pół godziny. Bez wątpienia taki występ ma dopasowana porę, bo żadna osoba nie preferuje aby striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To zdecydowanie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, gdy to już humory dopisują uczestnikom. Wtedy kategorycznie przeciwnie reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol powoduje, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Źródło: wieczór panieński.

Share

Dodaj komentarz