Organizacja wesela

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W bardzo wielu przypadkach przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy w całości odwrotnie.

Nie właściwie każde bowiem wesele wygląda i przebiega tak samo. W pewnych sytuacjach zdarza się tak, że pomimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Ma możliwość się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki posiada do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Ze stuprocentową pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie uwarunkowania, jednak zawsze stwarza to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Chyba nie posiada wesel, gdzie go nie ma, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. O ile ktoś posiada słabą głowę lub staje się nadpobudliwy po alkoholu, to może dojść na weselu do przeróżnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi ma możliwość nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, żeby zachować fason na weselu, nie w każdej chwili się to udaje. I takie wydarzenia obecnie wspomina się po latach. Bez wątpienia, kiedy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi w całości szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeżeli już ze stuprocentową pewnością jest się czym chwalić.
Warto zobaczyć: Wodzirej Kraków.

Share

Dodaj komentarz