Sukces w leczeniu

O tym, że kondycja polskiej służby zdrowia nie jest najlepsza, mówi się dużo i słyszy się w większości przypadków, nie wyłącznie za sprawą serwisów informacyjnych. Wiadomości takie pochodzą również od osób, które miały okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Wielu pacjentów mówi o tym, jak pomógł im ortopeda Gdańsk szpital wojewódzki. Niemniej jednak są i tacy, którzy podkreślają, że termin wizyty w określonej przychodni mają wyznaczony za wiele miesięcy. Takie sytuacje w naszej służbie zdrowia są standard. I wielce zasadne wydaje się być powiedzenie, że ażeby dzisiaj chorować, trzeba mieć mocne zdrowie.
Kondycja polskiej służby zdrowia nie jest wspaniała, co wynika głównie ze złej polityki państwowej. Nie ma tutaj znaczenia stan wykształcenia lekarzy czy dostęp do sprzętu medycznego. W obu tych problemach nie odstajemy od innych krajów europejskich. Mamy dobrych specjalistów. Posiadamy dobrej klasy sprzęt rehabilitacyjny Gdańsk. W pełnym systemie szwankuj system opłacania usług medycznych. Wprowadza się limity i ograniczenia. Wykorzystuje się zasady, które racjonalnie nie posiadają racji bytu. Jak można planować ilość określonych zabiegów, skoro nie można przewidzieć, jak wielu pacjentów będzie wymagało określonej pomocy. Choroby nie wysyłają do ludzi zawiadomień, żeby ci przygotowali się na ichniejszym pojawianie. Tak samo nie zapowiada się wypadków drogowych. Tym samym wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gdańsk nie jest w stanie przewidzieć, jakie będzie zainteresowanie jej wyposażeniem. Tak i resort zdrowia nie powinien ograniczać korzystania z urządzeń i sprzętu medycznego.
Polecana strona: rehatrans.pl/fizjoterapia.html – dobry fizjoterapeuta Gdańsk.

Share

Dodaj komentarz