Jaki zapach wybrać?

Nie każdy wybiera zapach w taki sam sposób. Są osoby, które od lat kupują te same perfumy i nie zależy im na tym, by modyfikować swoje przyzwyczajenie.

O ile są oni przyzwyczajeni do danego zapachu i wiedzą, że jest on trwały, to nie szukają innego. W znaczącej liczbie przypadków są to markowe perfumy, dlatego są oni z nich zadowoleni. Całkiem inaczej postępują osoby, które nie przyzwyczajają się do zapachów. One co jakiś czas kupują inny zapach. Sięgają po taki, który teraz im się podoba.
Są też takie osoby, które całkiem nie zwracają wątpliwości na to, jak pachną. Nie posiadają żadnych preferencji, jeżeli już chodzi o zapachy. Raz używają perfum słodkich, innym razem owocowych i świeżych. Do kupna innych perfum w dużej liczbie przypadków nakłania ich przypadek. Jeśli w ichniejszym ręce wpadnie Hugo Boss próbka i o ile taki zapach im się spodoba, to kiedy nadarzy się okazja, po prostu kupują taki zapach i go używają. Czasami jest tak, że spotykają się z estetycznym zapachem u znajomego i od niego uzyskują informację o tym, co to za zapach. W ogromnej liczbie przypadków również do zmiany zapachu namawia ich sprzedawca w sklepie. Jeżeli odwiedzają oni sklep z perfumami i tam zostanie im zaprezentowana Prada próbka, to bardzo możliwe jest, że przekonają się oni do takiego zapachu. Co najmniej na jakiś czas. Bowiem osoby, które nie posiadają swoich ulubionych zapachów, często nie powracają do zapachu, którego używali uprzednio. A jeżeli nawet takie sytuacje się zdarzają, to zwykle dopiero po jakimś czasie. Takim osobom właściwie jest nabywać perfumeryjne prezenty, bo z każdego będą one bardzo zadowolone.
Źródło: markowe perfum.

Share

Dodaj komentarz