Nauka języka angielskiego w domu

Nauka języka obcego on-line jest coraz bardziej popularna, zbiera szerze zwolenników dzięki elastycznym ramom czasowym a także braku ograniczeń związanych z lokalizacją.
Kim jest założyciel English time?
Absolwent filologii angielskiej, tłumacz i nauczyciel języka angielskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną w pracy w trybie online, dlatego potrafi doskonale dostosować strategię nauki oraz do niej motywować.

Jaki typ lekcji oferuje strona?
Mamy możliwość edukacji języka na kursach ogólnych, konwersacjach, kursach profesjonalnych czy skupienie się wokół przygotowania do egzaminu.Częstotliwość oraz program zajęć dostosowywane są indywidualne do w zasadzie każdego kursanta, w zależności od potrzeb, celu, preferencji czy dopasowania do sposobności czasowych.
Lekcje ogólne pozwalają na zapoznanie się z gramatyką, słownictwem i wymową języka angielskiego w zależności od poziomu z którego zaczynamy od A1 do C2.
Przygotowanie do egzaminów obejmuje egzaminy Cambridge FCE, CAE i CPE, IELTS Academic i GeneralTOEFL i TOEIC, matura z języka angielskiego oraz certyfikaty BEC.
Kursy specjalistyczne to Business English, HR, finanse i reklama, rozmowa o pracę i CV, angielski w medycynie i stomatologii.
Jakie są koszty kursu angielskiego on-line?
W English time mamy sposobność wykupienia jednej godziny nauki, bądź opłacenie z góry za określoną ilość lekcji.Każda lekcja to 60 minut.W sytuacji lekcji indywidualnej koszt wynosi 90złLekcja w parze to 60 złotych za osobę (120zł za parę).Kursy specjalistyczne to 120zł. Wykonywane od poziomu B1 do C2.

Źródło: angielski przez skype.

Share

Dodaj komentarz