Skup aut powypadkowych

Każdego dnia na polskich drogach ma miejsce przynajmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z takowych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. Jeśli wasz samochód został na serio uszkodzony podczas wypadku samochodowego to warto zastanowić się nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do wręcz kilkunastu tyś. pln. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto pomyśleć, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup aut powypadkowych chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset albo kilka tyś. zł. Oszacowanie ma cość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest trudne, gdyż wszystko uzależniony jest od stanu części waszego auta.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada wiele sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tyś. zł. Posiadacz skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów albo właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Oczywiście w tym przypadku kasacja samochodów jest przeprowadzana przez właściciela skupu, zatem nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie ma co się na nią decydować, jeśli istnieje możliwość sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko i wyłącznie nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków inwestycyjnych na kasację, ale również zarobicie na sprzedaży waszego samochodu.
Sprawdź tutaj: Skup Aut Warszawa.

Share

Dodaj komentarz