Efektywna rehabilitacja wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Kilka tygodni temu złamałem nogę. Poszedłem z kolegami z Gdańska rozerwać się po pracy i po prostu zagrać w piłkę nożną na Orliku. Starałem się wypaść jak najlepiej, ale jak to zwykle bywa wówczas dzieją się nieprzewidziane okoliczności.

Skończyło się tak, że po starciu z jednym z kolegą złamałem nogę. Byłem tym faktem przerażony. Okazało się, że czeka mnie rehabilitacja. Na szczęście moja znajoma doradziła mi profesjonalnego rehabilitanta. Okazało się, że nie musiałem dosłownie wychodzić ze własnego domu, co byłoby dla mnie de facto bardzo trudne i uciążliwe. Szczególnie, że w domu jedynie tata ma prawo jazdy, a pracuje stosunkowo do późna. W każdym razie cieszyłem się, że mogą korzystać z pomocy specjalistów, którzy po prostu przyjeżdżali do mnie na kwadrat. Na początku byłem bez wątpienia pełen obaw, jak to można wszystko będzie wyglądało. Jednak mój rehabilitant to człowiek o złotym sercu.
Ma nie tylko i wyłącznie wiedzę i doświadczenie, a również dobre podejście do wykonywanego zawodu. Co jakiś czas coś zażartuje, dlatego atmosfera jest niezwykle przyjemnaa. Najistotniejsze jest jednak to, że dobra ta rehabilitacja w ogólności przebiega w zgodzie z planem. Czuję, że krok po kroku wracam do odpowiedniej sprawności w nogach. To jeszcze ciut potrwa, aczkolwiek cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistów, którzy wykonują tego rodzaju usługi w zgodzie z najwyższymi normami. Szczerze mówiąc wcześniej przed tym niefortunnym wydarzeniem nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W każdej sytuacji wydawało mi się, że trzeba koniecznie iść do placówki prywatnej albo publicznej itp. Dosłownie nie wiem, jak bym to zrobił, bo początkowe dni były dla mnie de fakto bardzo trudne. Tym bardziej cieszę się, że znajoma powiedziała mi o takich medycznych fachowcach, którzy przyjeżdżają do mnie do domu i po prostu sukcesywnie realizują plan terapii rehabilitacyjnej. Wierzę, że przyniesie to odpowiednie efekty.
Zobacz również: zajrzyj tam.

Share

Dodaj komentarz