Całkowicie darmowa wersja programu księgowego

Kluczowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on daje możliwość codzienne księgowanie wszystkich faktur oraz dodatkowo innych dokumentów. W obecnych czasach na polskim rynku można odnaleźć kilka świetnych programów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu wyłącznie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem przedtem z dużą uwagą sprawdzić, czy dany program księgowy jest wart waszych środków inwestycyjnych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni za darmo przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, ażeby starannie sprawdzić konkretny program księgowy i oszacować, czy jest on warty waszych środków majątkowych. Warto zatem korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo skryptu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania kodu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych programów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się jednakże ogromną popularnością w gronie księgowych, gdyż umożliwia na szybką i efektywną pracę. Posiada także bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu wręcz niedużo doświadczone, nowe księgowe są wstanie szybko nauczyć się obsługiwania tego skryptu.
Źródło informacji: demo Comarch Optima.

Share

Dodaj komentarz