Dofinansowanie firmy przez inwestora

Coraz dodatkowo młodych Polaków marzy o posiadaniu swojej własnej, dobrze prosperującej firmy. Na początku droga każdego przedsiębiorcy jest niestety dość trudna i spowita wieloma myślami. Jednym z nich jest bez wątpienia brak funduszy na prężny rozwój firmy.

Na tym etapie nie możecie liczyć na finansowanie działań za pomocą kredytu, gdyż nie posiadacie stosownej wiarygodności. Warto zatem poszukać innego sposobu na pozyskanie dodatkowego kapitału na rozwój firmy. W tym celu potrzebny jest wam inwestor, który wesprze was nie tylko i wyłącznie finansowo, niemniej jednak też merytorycznie. Pytanie tyko, gdzie szukać współudziałowca inwestycyjnego, który zechce was wspomóc zarówno własną wiedzą, jak i posiadanymi środkami majątkowymi.
Najlepszym sposobem na uzyskanie współudziałowca inwestycyjnego jest skontaktowanie się z nim za pomocą strony internetowej szukam inwestora. Dzięki niej będziecie mogli dostać kontakt do kilku inwestorów z danej branży, którzy mogą być zainteresowani nabyciem udziałów w waszej firmie w zamian za wsparcie finansowe , a ponadto merytoryczne. Znalezienie numeru kontaktowego do współudziałowca inwestycyjnego to tylko początek waszej długiej drogi o pozyskanie potrzebnych środków inwestycyjnych. Inwestorzy dość ostrożnie wybierają firmy, którym decydują się powierzyć swoje środki finansowe. Musicie zatem najpierw idealnie przekonać do siebie oraz do swojego pomysłu współudziałowca inwestycji, ażeby był on gotowy udzielić wam wsparcia finansowego. Inwestor nie będzie wszak inwestować kilkudziesięciu tysięcy zł w udziały firmy, które mogą być nic nie warte po kilku latach.
Zobacz: gdzie szukać inwestora.

Share

Dodaj komentarz