Osłony na okna – plisy na wymiar

Osłony okienne powinny być realizowane z należycie dobranych materiałów, które odznaczają się dobrymi parametrami użytkowymi, a więc będą nam służyły przez długi okres czasu. Stąd też warto skorzystać z usług producentów, którzy działają na rynku od dawna oferując swoim klientom rozwiązania nowoczesne i funkcjonalne, przykładowo tj. żaluzje plisowane.
Jaki rodzaj osłon okiennych sprawdzi się w naszym mieszkaniu?
Oczywiście wybór osłon okiennych powinien być uzależniony od kilku aspektów, stąd też warto zapoznać się z ofertą producentów, którzy oferują szeroki wybór rozmaitych wariantów.

W ofercie z pewnością uda nam się wybrać się plisy na okna, które będą dopasowane zarówno do kształtu, jak również wymiaru okna, ponieważ producenci wykonują osłony okienne na indywidualny wymiar podany przez klienta. Prócz tego są to osłony okienne dostępne zarówno w kształtach oraz rozmiarach standardowych a także niestandardowych, a więc na przykład w kształcie trapezu czy także trójkąta. W praktyce oznacza to, że takie plisy będą mogły być zastosowane w różnorakich typach okien, które różnią się wymiarami czy również kształtem. Dużą popularnością cieszą się osłony, które wyposażone są w dodatkową powłokę ochronną, antyrefleksyjną, która odbija promieniowanie słoneczne. Konsekwencją zastosowania takich warstwy antyrefleksyjnej jest to, że pomieszczenie w mniejszym stopniu nagrzewa się, dzięki czemu możemy cieszyć się przyjemna temperaturą dosłownie w okresie upalnych letnich dni. Warto mieć na uwadze zatem o tym, że osłony okienne z całkowitą czyli stu procentową pewnością podnoszą komfort użytkowania pomieszczeń.

Dodatkowe informacje: plisy.

Share

Dodaj komentarz