Osłony na okna – plisy na wymiar

Jeżeli pragniemy zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie lata, jak też pozyskać niezwykle ciekawy detal dekoracyjny w pomieszczeniu, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością warto wybrać plisy na okno. Są to produkty osłonowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością klientów ponieważ są dostępne w przystępnych cenach, jak także w różnorakich wariantach, które różnią się kształtem, wymiarem, wzornictwem, kolorem, ale również zastosowanymi do wykonania materiałami.
Nowoczesne osłony okienne – na co zwrócić uwagę?
W bogatej ofercie przyszłościowych oraz funkcjonalnych osłon na okna, ze stuprocentową pewnością uda nam się wybrać takie produkty, które będą dopasowane do stylistyki pomieszczenia, ale będą spełniały też nasze indywidualne preferencje powiązane na przykład ze sposobem sterowania.

W ofercie producentów znajdziemy między innymi żaluzje plisowane, które mogą być zwijane w dowolnym kierunku, niemniej jednak też mogą zasłonić każdą część okna. Takie żaluzje mogą być sterowane elektrycznie lub także ręcznie, a zatem niewątpliwie uda nam się wybrać świetny model dopasowany do naszych potrzeb. Co więcej, plisy zaciemniające, które realizowane są ze specjalnych mocnych tkanin zaciemniających, bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach, które są narażone na przypływ gorącego powietrza i światła. Na prawdę bardzo często wybierane są również plisy, które posiadają powłokę antyrefleksyjną, która odbija znaczną część promieniowania słonecznego, dzięki czemu przyczynia się do obniżenia temperatury w pomieszczeniu, zapewniając wysoki komfort użytkowania wnętrza.

Zobacz: plisy.

Share

Dodaj komentarz